Кошик
7 відгуків
V-TRENDE інтернет-магазин трендових товарів
+380685177500
+380666311384
+380990880236

Самокати

Що таке самокат для дитини ?! І чому він важливий у розвитку для вашого непосиди ...

Зручний і простий триколісний самокат з перших самостійних кроків малюка, дозволить почати групові та загальнозміцнюючі тренування в формі активної гри.

Починаючи з дворічного віку кожна дитина стикається з необхідністю в баскому коні й безпечному розвитку координації рухів. Адже тримати рівновагу, стояти на одній нозі або робити різкі маневри і розвороти - складно, особливо на початкових етапах фізичного розвитку.

 


Самокат, як і будь-який інший транспорт, схильний до зносу. Однак від якості матеріалу, конструкції рами і дизайну залежить, як модель буде приходити в непридатність.

На сьогоднішній день більшість самокатів виготовляють з алюмінію, який є легким і надійним, а деку з високоякісної первинної пластмаси, створюючи хорошу поверхню для зчеплення. Такі моделі ідеально підходять в якості першого транспорту, вони міцні, надійні, ергономічні та легкі. Ціна виглядає привабливо, а можливість регулювати ручку дозволяє брати транспорт на виріст, без ризику "не вгадати з висотою".

Триколісний самокат поєднує в собі повноцінний ігровий тренажер, який допомагає малюкам не тільки розвиватися, а й соціально адаптуватися в колі активних дітей.

Завдяки ергономічній конструкції сучасний самокат по праву є самим безпечним дитячим транспортом. Ергономіка враховує правильне положення корпусу під час їзди, поворотний механізм дозволяє легко і плавно розгортатися не втрачаючи рівноваги, а колеса поглинають скачки і удари нерівної дороги.

Катаючись на триколісному самокаті дитина в першу чергу бере на себе повноцінне фізичне навантаження, адже в русі у дитини будуть задіяні як верхні, так і нижні групи м'язів. Також активне дозвілля попереджає розвиток багатьох хвороб, покращує імунну систему, стимулює кровообіг в судинах, покращує зір і знімає втому.

Сьогодні дитячі кікборди стали трендом серед малюків, а прогулянкові та трюкові самокати для дорослих - стилем життя.

1 2 ... 10